Operasyonlara uygun kişiler nasıl belirleniyor

Uygunluk durumunun belirlenmesi için gerekli muayene ve tetkikler uzman hekimlerimiz tarafından yapılmakta ve sonuçlar değerlendirilerek uygunluk durumu belirlenmektedir.

Estetik diş operasyonlarından sonra ağrı ve şişlik olur mu

Estetik diş operasyonlarından sonra ağrı ve şişlik oluşabilir ancak uzman diş hekimlerimiz tarafından uygulanan tedavilerle bu durumlar azaltılabilir.

Saç ekimi işleminden ne kadar süre sonra saçların görünümü normale döner

Saç ekimi sonrası görünümün normale dönmesi için geçen süre kişiden kişiye değişebilir ancak ortalama 2-3 ay içerisinde saçların görünümü normale dönebilir.

Hizmetleriniz ne kadara mal oluyor

Hizmetin maliyeti bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak değişebilir, ancak müşterilerimize en iyi fiyatları sunmaya çalışıyoruz.
Kişisel danışmanlık için bizimle iletişime geçin.

Hangi Hizmetleri Sunuyorsunuz

Diş Sağlığı hizmetleri, Göz Sağlığı Hizmetleri, Saç Ekimi Operasyonları, Plastik Cerrahi işlemleri hizmetlerimiz arasındadır.

Transfer ve Konaklama talep edebilir miyim

Evet. Operasyon sırasında uygun fiyatlı konaklama, VIP transfer veya asistan desteği sağlayabiliriz.

Evet, yaptırmak istediğiniz işlem hakkında detaylı bilgi talep etmeniz halinde, belirtilen tarih ve saatte online kanallar üzerinden işlemi gerçekleştirecek doktor ile görüşebilirsiniz

Lorem ipsum dolor sit amet, consetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata

Başka sorunuz var mı?

EnglishGermanTurkey