En İyi Hizmet & En İyi Fiyat Politikası

Hakkımızda

Aileniz İçin Sağlık Hizmeti

2023 yılında Mehmet Taş ve Aycan Işık Taş öncülüğünde İstanbul'da kurulan Light Stone Group Seyahat Acentası estetik diş hekimliği, saç ekimi, göz sağlığı hizmeti ve estetik cerrahi ve diğer destek hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren bir sağlık kuruluşudur. Şehrin dinamik yapısına uygun olarak tasarlanan bu acente, İstanbul'un merkezi lokasyonlarında bulunan anlaşmalı sağlık tesislerinde hizmet vererek estetik sağlık konusunda geniş bir yelpazede aracılık görevi üstlenmektedir.

Light Stone Group Seyahat Acentesi kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek profesyonel ekibi ve memnuniyet odaklı yaklaşımı ile kısa sürede tercih edilen bir marka haline geldi. İstanbul'da sağlık sektörünün önemli oyuncularından biri olan Light Stone Group Seyahat Acentesi, estetik diş hekimliği, saç ekimi ve estetik cerrahi gibi geniş bir yelpazede müşterilerine kişiye özel çözümler sunmayı hedefliyor.

iş süreci

Her Adımı Özenle Tamamlıyoruz

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği veya kozmetik diş hekimliği, diş hekimliğinin estetik ve kozmetik yönleri olan bir dalıdır. Genellikle dişlerin ve diş etlerinin ve/veya ısırığın görünümünü iyileştiren herhangi bir diş tedavisini ifade etmek için kullanılır.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, dişlerin yüzeyinde gözenekli mine ve dentin oluşumu ile renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi işlemidir.

Hollwood Gülümseme

Artık herkes çok daha estetik bir gülüşe sahip olabilir. Hollywood Smile, dişlerin mükemmel şekline, rengine ve boyutuna ulaşmak için yapılan kozmetik prosedürleri içerir. 

Biz ne yapıyoruz

Aileniz İçin Sağlık Hizmeti

0+
Toplam Hizmet
0+
Mutlu Müşteriler
0%
Memnuniyet
0+
Yılların tecrübesi
EnglishGermanTurkey